Про автора сайту

Про сайт

Якщо Ви помітили якісь порушення авторських прав опублікованих віршів, або вірші розміщені  без Вашої згоди, просимо надіслати повідомлення модератору через силку "Заявити про порушення", яка знаходиться під кожним віршем і вказаний твір буде знято з публікації, або за адресою al.yatsura@gmail.com

Про автора

Яцура Людмила Олександрівна

БІОГРАФІЯ
Яцура Людмила Олександрівна народилася 16 січня 1959 року в селищі Межова Межівського району Дніпропетровської області. Корені роду – Дніпропетровщина..
Батько, Білоус Олександр Петрович — художник, мати. Білоус Катерина Захарівна — вчитель.
Закінчила Дніпропетровське базове медичне училище в 1978 році. Працювала в Межівській центральній лікарні медсестрою, лаборантом. В 1985 році закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю біолог, викладач біології, хімії. Працювала в Межівській середній школі №1 та в Межівському аграрному ліцеї-інтернаті вчителем, заcтупником директора з виховної роботи. Має звання — «Вчитель-методист».
З 2004 року – пенсіонер за вислугою років. Заміжня. Мати двох синів.
Поезією захоплюється з дитинства.

На творчий шлях впливає життєва мудрість, пізнана від родини, з книжок, власного досвіду, звірена з визнаною та перевіреною протягом віків мудрістю біблійною.
Свою творчу місію пов'язую, насамперед, зі служінням Україні.

Друкувалася на сторінках районної газети «Червона зірка», обласної газети «Зоря», та в журналах «Мистецькі грані», "Світ дитини". У 2008 році випущено збірки поезій «Енергія життя», «Дощик сонячний».
У 2009 році побачили світ збірки поезій «Рушник любові», «Жити добрим», «Вітерець новорічний».
2009 — участь у міжнародному конкурсі «Золотая строфа», поезії «Цвет любви», «Все завьюжено, запорошено…», «Надежда» ввійшли до альманаху «Золотая строфа - 2009″ (выпуск №2). Автор «Абетки лікарських рослин» (2011); збірок поезій «Встречая луч рассвета»"(2011), «Выбирая свой путь» (2011), «Дівчинка-весна»(2012). Перемога у конкурсі «ЛУЧШИЙ СТИШОК О ФЕРВЕКСЕ», який проводила компанія Delta Medical, (вірш «Друг фервекс»).
2013 – Лауреат конкурсу «Поетичні таланти української освіти» та І і ІІІ місця в номінаціях «Посвята поетам» та «Вірші про рідну мову». 2014 – «Дві чаклунки – дві руки» - методичний посібник з масажу дітям першого року життя у віршованій формі,

Дипломант конкурсу Мистецького порталу «Жінка-УКРАЇНКА» за кращий твір у конкурсі нарисів "Жінка в історії".

2015 - "Калини передзвін".

Вірші увійшли до колективних збірок: «Материнська молитва. Українки - героям Майдану»(2014), «Осінь у камуфляжі»(2014), вісника Міжнародного поетичного конкурсу на кращий поетичний твір до 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка «Чатує в століттях Чернеча гора» (2014), літературних альманахів «Сила почуттів»(2015), «Мати»(2015), подарункового збірника поезій воїнам – захисникам України, українським волонтерам, жертводавцям та меценатам «Воїнам світла», збірника поетичних присвят Надії Савченко від поетичної сотні «Живи, Надіє!».

Співпрацюю з композиторами: Наталкою Гіль (Канада), Вікторією Бондаренко (Львів), Аллою
Тишковець (смт. Межова Дніпропетровської обл.).
З 2013 року учасниця веб-порталу «Жінка-УКРАЇНКА»
Має свій сайт в Інтернеті http://muza.dp.ua
l.yatsura@gmail.comДВА КРЕДО

Два кредо у житті я маю:
"Коли свічу я іншим, то сама згораю."
Ця мудра істина стара,
І клятву Гіппократа я колись дала.
А ще,  " нам треба жити кожним днем,


Не ждать омріяної дати,
Горіть сьогоднішнім вогнем,
Бо "потім" може й не настати". (Ліна Костенко)
Люблю живе все на землі,
Дерева й квіти посадити,
Смачненькому щоб на столі
Змогла родина порадіти.
Люблю в'язати й гарно шити,
Пісень співати від душі...
А більш за все - життя любити
І дарувати всім вірші.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.